1401/02/10-17:33

برگزاری مراسم قرعه‌کشی ۲ طرح پیش فروش محصولات سایپا

برگزاری مراسم قرعه‌کشی ۲ طرح پیش فروش محصولات سایپا

مراسم قرعه کشی برای دو طرح پیش فروش یک‌ساله و حمایت از خانواده و جوانی جمعیت گروه سایپا، با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار و اسامی منتخبین ساعت ۲۱ امشب در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

به گزارش اکوفارس به نقل از سایپا، قرعه‌کشی طرح پیش فروش یک‌ساله محصولات ساینا.اس، کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و وانت سایپا با موتور  ام.۱۳ و همچنین پیش‌فروش یک‌ساله محصولات  کوییک.اس، کوییک.آر با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی و ساینا.اس در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با حضور نهادهای  نظارتی برگزار شد.

در طرح پیش فروش محصولات سایپا ۹۶ هزار و ۹۷۰ نفر شرکت کردند که ۹۵ هزار و ۱۶۲ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح ۳۲ هزار و ۵۵۰ خودرو است و برای آن‌که حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، ۶۵ هزار و ۱۰۰ نفر نیز به عنوان رزرو در نظر گرفته شده است.

در این طرح ۱۱ هزار و ۸۰۰ دستگاه خودرو ساینا.اس عرضه می‌شود. علاوه بر این ۶ هزار و ۲۰۰ دستگاه کوییک.آر با گیربکس معمولی، ۶ هزار و ۶۵۰ دستگاه کوییک.اس، ۶ هزار و ۵۰۰  دستگاه کوییک با گیربکس معمولی و یک‌هزار و ۴۰۰ دستگاه وانت سایپا عرضه می‌شود.

همچنین در طرح پیش فروش محصولات سایپا برای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ۲ هزار و ۹۲۹ نفر شرکت کردند که ۲ هزار و ۹۲۳ نفر واجد شرایط شناخته شدند. ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۳ هزار و ۵۰ خودرو است و با توجه به تعداد متقاضیان این طرح، همه افراد متقاضی به صورت منتخبان اصلی مشخص شدند.

اسامی منتخبان طرح پیش فروش یک‌ساله سایپا پس از تایید نهایی توسط نهادهای نظارتی امشب ساعت ۲۱ بر روی سایت رسمی گروه سایپا منتشر خواهد شد و منتخبان از ساعت هشت صبح روز دوشنبه به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت. همچنین اسامی منتخبان طرح پیش‌فروش حمایت از خانواده و جوانی جمعیت پس از استعلام از سازمان ثبت و احوال کشور و پس از سه روز کاری اعلام خواهد شد.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبان طرح‌های پیش فروش، پیامک ارسال می‌کند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط