1401/09/01-18:09

ثبت نام حدود ۱۰۱ هزار نفر در آزمون دکتری تخصصی ۱۴۰۲

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام حدود۱۰۱ هزار نفر در آزمون دکتری تخصصی ۱۴۰۲ خبر داد.

علیرضا کریمیان گفت: در ثبت نام آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی سال ۱۴۰۲ برای پذیرش در دوره‌های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، مشترک و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی که از ۲۲ آبان آغاز شده و مهلت ثبت نام آزمون دکتری نیمه متمرکز پس از تمدید در سوم آذر به پایان می‌رسد. تا صبح امروز ۱۰۱   هزار نفر در این آزمون ثبت نام کرده اند.

او افزود: هر داوطلب بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون می‌تواند در یک کد رشته امتحانی ثبت‌نام و در آزمون مربوطه شرکت کند. داوطلبان پس از مطالعه دفترچه راهنما در صورت واجد شرایط بودن، کارت اعتباری ثبت‌نام را خریداری و اقدام به ثبت نام کنند.

او ادامه داد: داوطلبان باید شماره پرونده ۶ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت و یک نسخه پرینت از تقاضانامه ثبت نام تهیه و نزد خود نگهداری کنند. داوطلبان باید در انتخاب کدرشته امتحانی و همچنین شهرستان محل حوزه امتحانی خود دقت کنند، زیرا پس از دریافت کد پیگیری ۱۶ رقمی به درخواست‌های داوطلبان مبنی بر اصلاح و یا جابه جایی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

* باشگاه خبرنگاران

نظرات

captcha

اخبار مرتبط