1402/03/07-16:02

خبرهای جدید از حال‌واحوال فردوس کاویانی

دختر فردوس کاویانی با انتشار چند عکس از کارهای قدیمی، خبری از سلامتی پدرش داد.

به گزارش تسنیم، بعد از مدتی بیماری و بی‌خبری از فردوس کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون، چندی پیش زهره حمیدی بازیگر شناخته‌شده میان صحبت‌هایش از بازیگر سریال‌های به‌یادماندنی تلویزیون یادی کرد.

او گفت: آیا کسی از حال فردوس کاویانی خبر دارد؟ او در بستر بیماری است و پرستار از او نگهداری می‌کند.

خبرنگار تسنیم با ایرج راد رئیس هیئت مدیره خانه تئاتر که پیگیری وضعیت درمان او را به‌نوعی عهده‌دار است صحبت کرد. او از وخامت بیماری و البته پیگیری مشکلاتش توسط خانه تئاتر خبر داد.

واکنش‌ها نسبت به بیماری و وضعیت جسمانی فردوس کاویانی که همواره خود و خانواده‌اش خیلی کم‌صحبت و کم‌خبرند، ادامه پیدا کرد.

بالاخره آرمیتا کاویانی دختر این هنرمند پیشکسوت ترجیح داد با انتشار چند عکس قدیمی از کارهای ماندگار پدرش خبری از وضعیت جسمانی او بدهد.

آرمیتا کاویانی ضمن تشکر از مردم ایران که جویای احوال فردوس کاویانی بوده‌اند در توضیحاتی کوتاه نوشته است: «درودها و سپاس از شما هموطن‌های گرامی و دوست‌داشتنی که جویای حال پدر هستید. پدر بهتر هستند، خیالتان راحت، با عشق فراوان مراقب ایشان هستیم.»

فردوس کاویانی نام بزرگی است که در تیتراژ بسیاری از کارهای محبوب تئاتر، سینما و تلویزیون وجود دارد. بیش از یک دهه از حضورش در سریال‌هایی همچون «همسران» و «آژانس دوستی» در قاب جعبه جادو می‌گذرد.

حدود سه سال گذشته مراسمی برای نکوداشت او برگزار شد که خانواده‌اش به‌نمایندگی از او حضور یافتند و فردوس کاویانی توانست با یک پیام تصویری دوستدارانش را همراهی کند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط