1402/03/17-18:36

۲ گزینه خارجی، مدنظر استقلال برای جانشینی ساپینتو

پس از پایان همکاری ریکاردو ساپینتو با باشگاه استقلال، مدیران این باشگاه دو گزینه خارجی را برای هدایت آبی‌پوشان در فصل آینده در نظر گرفته‌اند.

به گزارش تسنیم، پس از اینکه مذاکره مدیران باشگاه استقلال و ریکاردو ساپینتو برای ادامه همکاری به بن‌بست رسید، سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان در پیامی با هواداران استقلال خداحافظی کرد.

مدیران استقلال با توجه به جدایی ساپینتو، دو گزینه خارجی را مدنظر قرار دارند تا هر چه زودتر مذاکرات با آنها انجام شود. در صورتی که مذاکره با گزینه‌های خارجی نتیجه‌ای ندهد، گزینه‌های داخلی در اولویت قرار می‌گیرد.

کریمی: امشب با ۲ مربی خارجی مذاکره می‌کنم

حجت کریمی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره وضعیت انتخاب سرمربی جدید استقلال اظهار داشت: همانطور که اعلام کرده بودیم باید تکلیف ادامه همکاری با ریکاردو ساپینتو را امروز مشخص می‌کردیم. به هر دلیلی ادامه همکاری فراهم نشد و باید تشکر ویژه‌ای از زحمات ایشان داشته باشیم. برای ساپینتو در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنیم.

وی افزود: به هواداران گفته بودیم در صورت عدم توافق با ساپینتو، تکلیف سرمربیگری استقلال را تا پایان هفته مشخص می‌کنیم. در همین راستا پس از مشخص شدن وضعیت همکاری با ساپینتو، سراغ گزینه‌های دیگر رفتیم و امشب با دو گزینه خارجی وارد مذاکره خواهیم شد.

سرپرست باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: طبق اعلام قبلی روی حرفم هستم و نمی‌گذارم مثل سال گذشته زمان از دست برود. تلاش می‌کنم تکلیف سرمربی استقلال زودتر مشخص شود؛  ممکن است یکی دو روز برای انجام مذاکرات زمان نیاز باشد اما هر چه زودتر تکلیف تیم را مشخص می‌کنم. ضمن اینکه با احترام به مربیان ایرانی، تا این لحظه مذاکره‌ای با مربی ایرانی نداشته‌ام.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط