1402/09/17-10:37

پول میلیاردی در جیب درویش ماند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصمیم داشت برای افزایش روحیه این تیم مبلغی را به حساب بازیکنان قبل از الدحیل واریز کند اما باخت این تیم مانع از آن شد.

به گزارش مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر یکی از حساس‌ترین بازی‌های سرخپوشان در سال ۱۴۰۲ محسوب می‌شد اما شکست دو بر یک این تیم مقابل میهمان قطری باعث حذف از چرخه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شد.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که روزهای تیره و تاری را در ارتباط با رختکن تیم پشت سر می‌گذارد قصد داشت بخشی از مطالبات فصل جاری بازیکنان را به آنها پرداخت کند اما مخالفت یکی از بازیکنان قدیمی با دریافت این مبلغ قبل از شروع بازی باعث شد تا همه چیز به پایان این مسابقه موکول شود.

باخت پرسپولیس مقابل الدحیل باعث شد این مبلغ ناچیز نیز به حساب‌هایشان واریز نشود. هیأت مدیره پرسپولیس تصمیم داشت در صورت برد این تیم که منجر به صعود می‌شد جریمه ۱۰ درصدی را نیز لغو کند اما حالا نه تنها خبری از بخشش نیست بلکه پولی هم قرار نیست به بازیکنان داده شود.

تیم فوتبال پرسپولیس حالا باید برای جبران شکست مقابل الدحیل قطر برای ادامه رقابت‌های لیگ برتر که از شنبه هجدهم آذرماه با بازی مقابل پیکان از سر خواهد گرفت خود را آماده کند.

نظرات

captcha

اخبار مرتبط