1402/09/17-13:44

گولسیانی: از هواداران عذرخواهی می‌کنم

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با انتشار پستی در فضای مجازی از هواداران این تیم بابت از دست دادن ضربه پنالتی در دیدار برابر الدحیل قطر عذرخواهی کرد.

به گزارش مهر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر در هفته ششم و پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا روز سه شنبه ۱۴ آذر به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با برتری دو بر یک نماینده قطر به پایان رسید تا پرسپولیس شانس حضور در مرحله حذفی این مسابقات را از دست دهد. در نیمه دوم و در دقیقه ۸۰ بازی «گئورگی گولسیانی» مدافع گرجستانی تیم پرسپولیس شانس باز کردن دروازه حریف را از روی نقطه پنالتی داشت که ضربه او با برخورد به تیرک افقی دروازه به بیرون رفت و در ادامه با اشتباهی که روی گل دوم الدحیل قطر داشت، شب تلخی را به پایان رساند.

در همین رابطه این بازیکن با انتشار پستی در صفحه شخضی خود در فضای مجازی از هواداران پرسپولیس عذرخواهی و اعلام کرد که ۳ ماه است هنوز پولی از باشگاه دریافت نکرده و دو هفته گذشته با ارسال نوتیس برای دریافت مطالبات خود به مدیران این تیم هشدار داده بود.

متن گولسیانی به شرح زیر است:

«خانواده و هواداران عزیز پرسپولیس می‌خواهم بابت بازی قبل عذرخواهی و ناامیدی خود را اعلام کنم. من پیام‌های تشویق‌کننده زیادی دریافت کرده‌ام و همچنین پیام‌های فحش‌دهنده زیادی دریافت کرده‌ام، این بخشی از فوتبال است و بنابراین قابل قبول است. من از ضربه پنالتی شانس زیادی داشتم تا تو را خوشحال کنم، به آن اعتماد هم داشتم، اما در فوتبال برای هر بازیکنی این اتفاق می‌افتد. بطری‌ها و سنگ‌های زیادی به سمت ما پرتاب شد، به تیمی که سال گذشته تمام جام‌ها را برد، تیمی که هنوز چیزهای زیادی برای اثبات دارد. ما یک خانواده بزرگ هستیم، امنیت و احترام خانواده در هر موقعیتی از همه مهمتر است. حالا داستان دوم بسیاری از مردم می‌پرسند که آیا من واقعاً یک نامه اخطار برای پرداخت تأخیر به باشگاه فرستادم یا خیر. بله، من واقعاً آن را ارسال کردم.

من معتقدم پول مهمترین چیز در زندگی نیست، اما گاهی اوقات دوره‌های سخت ظاهر می‌شود، زمانی که ما کاملاً بی پول هستیم و باید مراقب خانواده خود باشیم. من خجالت نمی کشم که بگویم هر یک درصدی که در زندگی ام به دست آورده ام با لیترهای ریخته شده عرق به دست می‌آید. و من در قبال خانواده عظیمم مسئولیت کامل دارم و وقتی آنها در رنج هستند هرگز از انجام هیچ کار سختی دریغ نخواهم کرد. موضوع این است که بیش از سه ماه از آخرین پرداختی ام می‌گذرد. یک ماه پیش با نمایندگان باشگاه صحبت کردم و وضعیت بد مالی خود را به وضوح توضیح دادم و درخواست حمایت احتمالی کردم. قول‌هایی گرفتم، اما… برای بار دوم کمک خواستم، دوباره قول‌هایی گرفتم که هرگز محقق نشد.

در این مدت دوستان عزیزم، برخی از هم تیمی‌ها و یکی از هواداران ما کمک‌های فراموش نشدنی و گرانبهایی را برای من و خانواده ام انجام دادند. دو هفته پیش، یک نامه هشدار رسمی به باشگاه فرستادم، اما هنوز منتظر هستم. برای جلوگیری از انتشار اطلاعات داخلی، به هیچ کس و فقط اعضای باشگاه اطلاع ندادم. بعد از بازی قبلی این اطلاعات در همه رسانه‌ها پخش شده است. خواسته یا ناخواسته نقشه قربانی که تمام عصبانیت مردم را به سمت من هدایت کند با موفقیت اجرا شد. یک خانواده قوی همیشه سعی می‌کند مشکلات خانوادگی درون خانواده را حل کند. و هرگز یکی از اعضای خانواده را قربانی عدالت عمومی نمی‌کند.»

همچنین در ادامه این پست مدافع پرسپولیس از هواداران این تیم برای یافتن پسربچه ای که در دیدار برابر الدحیل خواستار دریافت پیراهن او شده بود، کمک خواسته است.

گولسیانی: از هواداران عذرخواهی می‌کنم/ به مدیران هشدار داده بودم

نظرات

captcha

اخبار مرتبط